O firmie

Jesteśmy czołowym dostawcą usług konsultingowych i integratorskich w dziedzinie IT. Tworzymy zaawansowane technologie, projektujemy i wdrażamy nowoczesne aplikacje oraz systemy, znajdujące zastosowanie w sektorze energetyki, energii odnawialnej, gazownictwa, ciepłownictwa, wodno-kanalizacyjnym, przemysłowym.
Zarząd
Zarząd BTC Software Systems tworzą doświadczeni managerowie z międzynarodowym doświadczeniem,
od lat związani z branżą IT. Maksymalnie zaangażowani
w działalność operacyjną spółki, efektywnie realizują
strategię jej rozwoju. Stawiają na przedsiębiorczy i kreatywny styl pracy, wdrażają nowoczesne procedury zarządzania
i optymalną politykę zakupową. Dzielą się wiedzą ekspercką podczas projektowania systemów IT oraz budują organizację, która sprzyja rozwojowi pracowników, jak najlepszym stosunkom z Partnerami i sukcesom Klientów.
Zaufali nam
Jesteśmy obecni na polskim rynku od 2000 r. Z powodzeniem zrealizowaliśmy setki wdrożeń systemów IT w wielu krajach. Każdego dnia troszczymy się o zachowanie najwyższych standardów jakości usług i obsługi. Zgodnie z filozofią
naszej firmy, maksymalnie koncentrujemy się na potrzebach
i oczekiwaniach naszych Klientów. Ich pozytywne opinie są najlepszą rekomendacją wykonanych przez nas projektów
i stale motywują nas do działania.
Grupa BTC
BTC należy do czołowych firm konsultingowych
i wdrożeniowych branży IT. Główna działalność koncentruje się na projektowaniu, wdrażaniu i integracji systemów IT oraz usługach doradczych z zakresu zarządzania środowiskiem technologicznym.
Lokalizacje
Jesteśmy blisko naszych Klientów w kilku krajach Europy
i Azji. Główna siedziba BTC Business Technology Consulting mieści się w Niemczech (Oldenburg). Nasze oddziały świadczą usługi z dużym sukcesem również na rynkach
w Szwajcarii, Polsce, Rumunii, Turcji, Francji, Chinach
i Japonii.
Kultura organizacji
Podstawę działalności BTC stanowi kreatywne podejście
do potrzeb i oczekiwań ewoluującego rynku oraz do rozstrzygania problemów biznesowych, przed jakimi stają nasi Klienci. Stale pogłębiamy wiedzę o branżach i otoczeniu firm, z którymi współpracujemy. Dzięki temu budujemy dobre, długofalowe relacje i jesteśmy w stanie proponować rozwiązania, które wynoszą biznes na nowy, wyższy poziom jakości, efektywności i wartości rynkowej.