Grupa BTC

BTC Business Technology Consulting należy do czołowych firm konsultingowych i wdrożeniowych branży IT. Główna działalność koncentruje się na projektowaniu, wdrażaniu i integracji systemów IT oraz usługach doradczych z zakresu zarządzania środowiskiem technologicznym.

Grupa BTC

Siedziba i filie

Od czasu powstania firmy w 2000 r. BTC zbudowało sieć oddziałów, aby móc świadczyć swoje usługi jak najbliżej swoich Klientów. 

Główna siedziba firmy znajduje się w Oldenburgu, lecz nasze oddziały świadczą usługi z dużym powodzeniem również na innych rynkach: w Szwajcarii, Turcji, Rumunii, Chinach, Polsce i Japonii (Berlin, Brema, Gütersloh, Hamburg, Lipsk, Moguncja, Monachium, Münster, Neckarsulm, Zurych, Paryż, Poznań, Timișoara, Stambuł, Szanghaj, Tokio).


Ludzie – największa wartość BTC

Firma zatrudnia łącznie ponad 1600 wykwalifikowanych pracowników. Przyczyniają się oni do dynamicznej ekspansji przedsiębiorstwa i kreowania rozwiązań IT odpowiadających potrzebom nowoczesnego rynku.

Spersonalizowane innowacje IT

BTC wyróżnia wyjątkowa kombinacja know-how z zakresu SAP i energetyki ze specjalizacją w rozwiązaniach zarówno sprzętowych, jak i programowych, skierowanych do przedsiębiorstw Utilities.
Firma dysponuje całościową, ukierunkowaną na branże ofertą. Dzięki temu zajmuje pozycję lidera aplikacji biznesowych w sektorze energetyki, energii odnawialnej, gazownictwa, ciepłownictwa, wodno-kanalizacyjnym i przemysłowym.

Partnerska współpraca

Istotnym elementem działalności biznesowej BTC jest współpraca partnerska. Przez kooperację z cenionymi markami, takimi jak SAP, Microsoft, Oracle, ESRI i OpenText, firma zapewnia szeroki zakres wysoko wyspecjalizowanych, funkcjonalnych produktów i usług IT, które przenoszą każdy biznes w nowy wymiar innowacyjności i rentowności.

Wyniki finansowe

Wspólnie pracujemy na stały rozwój i jak najlepsze wyniki firmy. W 2016 r. obrót BTC wyniósł 170,2 mln euro.

Technologia z myślą o człowieku

Dla BTC najważniejszy jest człowiek – jako Klient, Partner i Pracownik. Rozumiemy jego potrzeby i właśnie z myślą o nich doskonalimy procesy, rozwijamy systemy IT oraz tworzymy przestrzeń, w której ludzie i technologia razem pracują na lepszą przyszłość. Motto „Doradzamy ludziom” stanowi bazę partnerską ukształtowanej kultury naszej firmy, która wyraża się w wielu długotrwałych relacjach z Klientami.