Grupa BTC

Grupa BTC

BTC Business Technology Consulting AG jest jedną z wiodących firm konsultingowych IT w Niemczech z oddziałami w Chinach, Japonii, Polsce, Rumunii, Szwajcarii, Turcji i USA. Firma zatrudniająca ponad 2300 pracowników z siedzibą w Oldenburgu jest partnerem SAP i Microsoft. W 2022 BTC osiągnęło obrót w wysokości 259 milionów euro.

Firma dysponuje całościową ofertą, ukierunkowaną na branże. Zajmuje wiodącą pozycję w obszarach energetyki, telekomunikacji, sektora publicznego, przemysłu i usług. Oferta obejmuje doradztwo, integrację systemów oraz zarządzanie aplikacjami i systemami. BTC wyróżnia wyjątkowa kombinacja know-how z zakresu SAP i energetyki ze specjalizacją w rozwiązaniach zarówno sprzętowych, jak i programowych, skierowanych do przedsiębiorstw Utilities.

Technologia z myślą o człowieku

Dla BTC najważniejszy jest człowiek – jako Klient, Partner i Pracownik. Rozumiemy jego potrzeby i właśnie z myślą o nich doskonalimy procesy, rozwijamy systemy IT oraz tworzymy przestrzeń, w której ludzie i technologia razem pracują na lepszą przyszłość.

Grupa BTC składa się z następujących spółek zależnych i oddziałów: