O nas

Twój partner - dziś i jutro 

Wierzymy w silne zespoły, które tworzą rozwiązania dla inteligentniejszego świata.

Jesteśmy czymś więcej niż sumą wielu ekspertów IT, konsultantów, programistów i administratorów systemów. Jesteśmy czymś więcej niż tradycyjną firmą IT. Nasza siła tkwi w interdyscyplinarnych zespołach, które wspólnie z ekspertami naszych klientów tworzą inteligentne i zrównoważone rozwiązania!

Wspieramy firmy energetyczne w transformacji energetycznej, pomagamy kształtować cyfrową transformację w przemyśle i usługach, wprowadzamy gminy w erę cyfrową i jesteśmy właściwym kontaktem wszędzie tam, gdzie IT ma decydujące znaczenie. Jesteśmy pasjonatami innowacji i aktywnie kształtujemy cyfrową przyszłość wraz z naszymi kolegami/koleżankami. W tym celu opieramy się na świeżym podejściu do rynku, zautomatyzowanych procesach i cyfrowych modelach biznesowych.

Nasi pracownicy są podstawą naszego sukcesu. Naszym celem jest myślenie zawsze o krok do przodu. Pracujemy na nowoczesnych technologiach, aby uzyskać najlepsze wyniki i zawsze jesteśmy zmotywowani do wypróbowywania i odkrywania nowych podejść. Dla nas doradztwo i obsługa są na pierwszym miejscu - zawsze w partnerstwie równych sobie.

Dzięki naszej znajomości branży, wieloletniemu doświadczeniu i ogromnej sile innowacji, realizujemy przekonujące rozwiązania IT, które są dostosowane do potrzeb naszych klientów.


Ludzie są w centrum wszystkiego, co robimy i jak postrzegamy samych siebie.

Postawa ta jest kontynuowana wewnątrz firmy oraz w naszych interakcjach z biznesem i społeczeństwem. Nasze codzienne interakcje opierają się na sprawiedliwości, uznaniu i równym traktowaniu. Wiedza i wyjątkowość każdego pracownika przyczyniają się do sukcesu naszej firmy. Otwarta kultura korporacyjna przyciąga utalentowanych profesjonalistów, promuje innowacje, przekonuje klientów, a tym samym zapewnia przewagę konkurencyjną.

Zarząd
Zarząd BTC Software Systems tworzą doświadczeni managerowie z międzynarodowym doświadczeniem, od lat związani z branżą IT. Maksymalnie zaangażowani w działalność operacyjną spółki, efektywnie realizują strategię jej rozwoju. Stawiają na przedsiębiorczy i kreatywny styl pracy, wdrażają nowoczesne procedury zarządzania i optymalną politykę zakupową. Dzielą się wiedzą ekspercką podczas projektowania systemów IT oraz budują organizację, która sprzyja rozwojowi pracowników, jak najlepszym stosunkom z Partnerami i sukcesom Klientów.
Zaufali nam
Jesteśmy obecni na polskim rynku od 2000 r. Z powodzeniem zrealizowaliśmy setki wdrożeń systemów IT w wielu krajach. Każdego dnia troszczymy się o zachowanie najwyższych standardów jakości usług i obsługi. Zgodnie z filozofią naszej firmy, maksymalnie koncentrujemy się na potrzebach i oczekiwaniach naszych Klientów. Ich pozytywne opinie są najlepszą rekomendacją wykonanych przez nas projektów i stale motywują nas do działania.
Grupa BTC
BTC należy do czołowych firm konsultingowych i wdrożeniowych branży IT. Główna działalność koncentruje się na projektowaniu, wdrażaniu i integracji systemów IT oraz usługach doradczych z zakresu zarządzania środowiskiem technologicznym.
Lokalizacje
Jesteśmy blisko naszych Klientów w kilku krajach Europy, Azji oraz Ameryki Północnej. Główna siedziba BTC Business Technology Consulting mieści się w Niemczech (Oldenburg). Nasze oddziały świadczą usługi z dużym sukcesem również na rynkach w Szwajcarii, Polsce, Rumunii, Turcji, Francji, Chinach i Japonii.
Kultura organizacji
Podstawę działalności BTC stanowi kreatywne podejście do potrzeb i oczekiwań ewoluującego rynku oraz do rozstrzygania problemów biznesowych, przed jakimi stają nasi Klienci. Stale pogłębiamy wiedzę o branżach i otoczeniu firm, z którymi współpracujemy. Dzięki temu budujemy dobre, długofalowe relacje i jesteśmy w stanie proponować rozwiązania, które wynoszą biznes na nowy, wyższy poziom jakości, efektywności i wartości rynkowej.