O nas

Twój partner - dziś i jutro 

Stawiamy na silne zespoły, tworzące rozwiązania na rzecz inteligentniejszego świata.

Jesteśmy czymś więcej niż sumą wielu ekspertów IT, konsultantów, programistów i administratorów systemów. Jesteśmy czymś więcej niż tradycyjną firmą IT. Nasza siła tkwi w interdyscyplinarnych zespołach, które wspólnie z ekspertami naszych klientów tworzą inteligentne i zrównoważone rozwiązania!

Wspieramy firmy energetyczne w transformacji energetycznej, pomagamy kształtować cyfrową transformację w przemyśle, usługach, wprowadzamy gminy w erę cyfrową i jesteśmy obecni wszędzie tam, gdzie IT odgrywa decydującą rolę. Jesteśmy pasjonatami innowacji i aktywnie kształtujemy cyfrową przyszłość wraz z naszymi koleżankami i kolegami. W tym celu opieramy się na świeżym podejściu do rynku, zautomatyzowanych procesach i cyfrowych modelach biznesowych.

Nasi pracownicy są podstawą naszego sukcesu. Pracujemy na nowoczesnych technologiach, aby uzyskać najlepsze wyniki i zawsze jesteśmy zmotywowani do wypróbowywania i odkrywania nowych podejść. Naszym celem jest myślenie zawsze o krok do przodu.  Dla nas doradztwo i obsługa są na pierwszym miejscu - zawsze w partnerstwie równych sobie.

Dzięki naszej znajomości branży, wieloletniemu doświadczeniu i ogromnej sile innowacji, dostarczamy efektywne rozwiązania IT, które są dostosowane do potrzeb naszych klientów.

Ludzie są w centrum wszystkiego, co robimy i jak postrzegamy samych siebie.

Postawa ta jest kontynuowana wewnątrz firmy oraz w naszych interakcjach z biznesem i społeczeństwem. Nasze codzienne działania opierają się na sprawiedliwości, uznaniu i równym traktowaniu. Wiedza i wyjątkowość każdego pracownika przyczyniają się do sukcesu naszej firmy. Otwarta kultura korporacyjna przyciąga utalentowanych profesjonalistów, promuje innowacje, przekonuje klientów, a tym samym zapewnia przewagę konkurencyjną.

Zarząd
Zarząd BTC Software Systems to doświadczeni managerowie z branży IT, skoncentrowani na strategii rozwoju, innowacyjnym podejściu i wsparciu dla pracowników, partnerów i klientów. Stawiają na przedsiębiorczy i kreatywny styl pracy oraz dzielą się ekspercką wiedzą podczas realizowania projektów. 
Zaufali nam
Jesteśmy obecni na polskim rynku od 2000 r. Z powodzeniem zrealizowaliśmy setki wdrożeń systemów IT w wielu krajach. Maksymalnie koncentrujemy się na potrzebach i oczekiwaniach naszych Klientów, a ich pozytywne opinie stale motywują nas do działania.
Grupa BTC
BTC należy do czołowych firm konsultingowych i wdrożeniowych branży IT. Główna działalność koncentruje się na projektowaniu, wdrażaniu i integracji systemów IT oraz usługach doradczych z zakresu zarządzania środowiskiem technologicznym.
Lokalizacje
Jesteśmy blisko naszych Klientów w kilku krajach Europy, Azji oraz Ameryki Północnej. Główna siedziba BTC Business Technology Consulting mieści się w Niemczech (Oldenburg). Nasze oddziały świadczą usługi z dużym sukcesem również na rynkach w Szwajcarii, Polsce, Rumunii, Turcji, Francji, Chinach i Japonii.
Kultura organizacji
Podstawę działalności BTC stanowi kreatywne podejście do potrzeb i oczekiwań ewoluującego rynku oraz do rozstrzygania problemów biznesowych, przed jakimi stają nasi Klienci. Stale pogłębiamy wiedzę o branżach i otoczeniu firm, z którymi współpracujemy. Dzięki temu budujemy dobre, długofalowe relacje i jesteśmy w stanie proponować rozwiązania, które wynoszą biznes na nowy, wyższy poziom jakości, efektywności i wartości rynkowej.